| Raam | HPA Advanced Hydroform, ATG, ETC 4-Link, AXH |
|---|---|
| Suurus | Suurused Split: 27.5: XS // 29: S, M, L, XL |
| Kahvel | Fox 34 Float Rhythm GRIP, Tapered, 15x110mm, 130mm |
| Tagumine amort | Fox Float, 190x45mm, Open/Firm Mode |
| Tagumine amort hardware | Top: 40x8mm, Bottom: 22.2x8mm |
| Pidurid | Shimano XT BR-M8100, Hydr. Disc Brake (180/180) |
| Tagavahetaja | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Lingid | Shimano Deore SL-M6100-IR, Direct Attach, Rapidfire-Plus |
| Keskjooks | Shimano BB-MT500PA, 92mm Pressfit |
| Vändad | Shimano XT FC-M8100, Boost, 30T |
| Kassett | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Kett | Shimano CN-M6100 |
| Kaelakausid | VP Tapered, Top Zero-Stack 1 1/8″ (OD 44mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2″ (OD 56mm) |
| Lenksupikendus | Newmen Evolution 318.4, 31.8mm |
| Lenks | CUBE Rise Trail Bar, 760mm |
| Käepidemed | ACID Disrupt, Soft Compound |
| Jooksud | Newmen Performance 30 light/base, 28/28 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Kummid | Schwalbe Nobby Nic, Addix Performance, Kevlar, 2.4 |
| Sadul | ACID Nuance Lite |
| Sadulapoststik | CUBE Dropper Post, Lenks Lever, Internal Cable Routing, 31.6mm |
| Värv | rawmetal´n´black |
| Kaal | 14,2 kg |
| Tootekood | 835200 |
| Srp* | 2999 EUR |