| Raam | C:68X® Monocoque Advanced Twin Mold Technology, Full Internal Cable Routing, Flat Mount Disc, 12x142mm, AXH |
|---|---|
| Suurus | 50cm, 53cm, 56cm, 58cm, 61cm |
| Rigid Kahvel | CUBE Cross Race Disc C:68X® Technology, Integrated Cable Routing, Flat Mount Disc |
| Shift/ brake levers | Sram Red AXS™ |
| Pidurid | Sram Red AXS™, Hydr. Disc Brake (160/160) |
| Tagavahetaja | Sram Red AXS™, 12-Speed, Electronic Shifting System |
| Keskjooks | Sram DUB Road Wide, Pressfit |
| Vändad | Sram Red XPLR E1, Powermeter Spider, Dub, 40T |
| Kassett | Sram Red XG-1290, 10-36T |
| Kett | Sram Red E1 |
| Kaelakausid | ACROS, Top Integrated 1 1/2″ w/ Integrated Cable Routing, Bottom Integrated 1 1/4″ |
| Integrated bar/ stem | ICR Cockpit System, Integrated Cable Routing, Aero Spacer System, Garmin Mount Interface |
| Lenks tape | ACID Bartape RC 2.5 |
| Jooksud | Newmen Advanced SL X.R.36 VONOA Carbon, 21/21 Carbon Spokes, 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Kummid | Schwalbe X-One RS, Kevlar, 33-622 |
| Sadul | Natural Fit Nuance SLT Road Carbon |
| Sadulapoststik | Newmen Advanced, Carbon, 27.2mm |
| Värv | matrixblack´n´blue |
| Kaal | 7 kg |
| Tootekood | 832500 |
| Srp* | 7499 EUR |