| Raam | C:62® Advanced Twin Mold Technology, Internal Cable Routing, Integrated Sadulapost Clamp, Flat Mount Disc, AXH, 12x142mm |
|---|---|
| Suurus | 50cm, 53cm, 56cm, 58cm, 61cm |
| Rigid Kahvel | CUBE Cross Race Disc C:68X® Technology, Integrated Cable Routing, Flat Mount Disc |
| Shift/ brake levers | Sram Rival eTap AXS™ |
| Pidurid | Sram Rival AXS™ (160/160) |
| Tagavahetaja | Sram Rival XPLR AXS™, 12-Speed, Electronic Shifting System |
| Keskjooks | Sram DUB Road Wide, Pressfit |
| Vändad | Sram Rival 1 Wide, DUB, 40T |
| Kassett | Sram XG-1250, 10-36T |
| Kett | Sram Rival D1 |
| Kaelakausid | ACROS, Top Integrated 1 1/2″ w/ Integrated Cable Routing, Bottom Integrated 1 1/4″ |
| Lenksupikendus | CUBE Aero Stem w/ Cable Routing |
| Lenks | CUBE Compact Race Bar |
| Lenks tape | ACID Bartape RC 2.5 |
| Jooksud | Newmen Performance X.R.25, 28/28 Spokes, 12x100mm / 12x142mm, Tubeless Ready |
| Kummid | Schwalbe X-One Allround, PerfL, Kevlar, 33-622 |
| Sadul | ACID Nuance Pro |
| Sadulapoststik | Newmen Evolution, 27.2mm |
| Värv | polarwhite´n´blue |
| Kaal | 8,6 kg |
| Tootekood | 832200 |
| Srp* | 3099 EUR |