| Raam | C:62® Advanced Twin Mold Technology, Internal Cable Routing, Integrated Sadulapost Clamp, Flat Mount Disc, AXH, 12x142mm |
|---|---|
| Suurus | 50cm, 53cm, 56cm, 58cm, 61cm |
| Rigid Kahvel | CUBE Cross Race Disc C:68X® Technology, Integrated Cable Routing, Flat Mount Disc |
| Shift/ brake levers | Shimano Ultegra Di2 ST-R8170 |
| Pidurid | Shimano Ultegra BR-R8170, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160/160) |
| Tagavahetaja | Shimano GRX Di2 RD-RX825, 12-Speed |
| Esivahetaja | Shimano Ultegra Di2 FD-R8150-F |
| Keskjooks | Shimano SM-BB71-41B, 86mm Pressfit |
| Vändad | Shimano Ultegra FC-R8100, Hollowtech ll, 46x36T |
| Kassett | Shimano Ultegra CS-R8101, 11-34T |
| Kett | Shimano CN-M8100 |
| Kaelakausid | ACROS, Top Integrated 1 1/2″ w/ Integrated Cable Routing, Bottom Integrated 1 1/4″ |
| Integrated bar/ stem | ICR Cockpit System, Integrated Cable Routing, Aero Spacer System, Garmin Mount Interface |
| Lenks tape | ACID Bartape RC 2.5 |
| Jooksud | Newmen Advanced G.34, 21/21 Spokes, 12x100mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Kummid | Schwalbe X-One R, Kevlar, 33-622 |
| Sadul | ACID Nuance Pro |
| Sadulapoststik | Newmen Advanced, Carbon, 27.2mm |
| Värv | teamline |
| Kaal | 7,9 kg |
| Tootekood | 132310 |