| Raam | HPA Ultralight, Advanced Hydroform, Triple Butted, ETC 4-Link, ISCG Mount, 120mm travel |
|---|---|
| Suurus | 24″ |
| Kahvel | Manitou Machete J-Unit Air, Tapered, 15x110mm, 120mm |
| Tagumine amort | SR Suntour Edge R, 165x38mm |
| Tagumine amort hardware | Top: 30x8mm, Bottom: 22x8mm |
| Pidurid | Magura MT Thirty, Front 4-Piston / Rear 2-Piston, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Tagavahetaja | Shimano Cues RD-U4000-GS, 9-Speed |
| Lingid | Shimano Cues SL-U4010- Rapidfire-Plus |
| Keskjooks | Prowheel, 68mm BSA |
| Vändad | CUBE AR SLT, 30T, 130mm |
| Kassett | Shimano Cues CS-LG300, 11-46T |
| Kett | KMC xGlide |
| Kaelakausid | VP Integrated, Top 1 1/8″, Bottom 1 1/2″ |
| Lenksupikendus | CUBE Performance Stem SLX, 31.8mm |
| Lenks | SDG Slater JR, 660mm |
| Käepidemed | SDG Slater JR |
| Jooksud | ACID SLX 25, 32/32 Spokes, 15x110mm/12x142mm, Tubeless Ready |
| Kummid | Schwalbe Hans Dampf, Addix Performance, Kevlar, 2.35 |
| Sadul | CUBE Kid |
| Sadulapoststik | CUBE Performance Post, 30.9mm |
| Värv | actionteam |
| Kaal | 12,4 kg |
| Tootekood | 852510 |
| Srp* | 2099 EUR |