| Raam | Aluminium Lite, AMF, Tapered Headtube, BSA BB, Dirt Jump Optimized, Pumptrack Optimized, Adjustable Dropouts, Tagumine käiguvahetaja Ready |
|---|---|
| Suurus | 26: M, L |
| Kahvel | RST Dirt-15 26″, 100mm |
| Pidurid | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (160/180) |
| Vändad | Race Face Aeffect DH, 28T, 170mm |
| Kett | KMC Z8.3 |
| Kaelakausid | VP Integrated, Top 1 1/8″, Bottom 1 1/2″ |
| Lenksupikendus | CUBE Performance CPS-Race, FPI-Link, 31.8mm |
| Lenks | CUBE Rise Trail Bar, 720mm |
| Käepidemed | CUBE Dirt Käepidemed |
| Jooksud | ACID Pro 23, 32/32 Spokes, 15x100mm/135mm Bolt-Axle, 15T, Tubeless Ready |
| Kummid | Schwalbe Billy Bonkers, 2.25 |
| Sadul | ACID Venec Lite |
| Sadulapoststik | CUBE Performance Post, 30.9mm |
| Värv | hazeblue´n´reflex |
| Kaal | 12,6 kg |
| Tootekood | 846100 |
| Srp* | 1199 EUR |