| Raam | C:62® Monocoque Advanced Twin Mold Technology, Boost 12x148mm, Full Internal Cable Routing, Dropper Post ready, UDH™ |
|---|---|
| Suurus | Suurused Split: 27.5: XS // 29: S, M, L, XL, XXL |
| Kahvel | RockShox Recon Silver RL AIR, 100mm, OneLoc |
| Pidurid | Shimano BR-MT410, Hydr. Disc Brake (180/160) |
| Tagavahetaja | Shimano XT RD-M8100-SGS, ShadowPlus, 12-Speed |
| Lingid | Shimano XT SL-M8100 |
| Keskjooks | Shimano BB-MT500PA, 92mm Pressfit |
| Vändad | ACID MTB Pro, 32T |
| Kassett | Shimano Deore CS-M6100, 10-51T |
| Kett | KMC X12 |
| Kaelakausid | ACROS AZF-675, ICR (Integrated Cable Routing), Top Zero-Stack 1 1/2″ (ZS 56mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2″ (ZS 56mm), Fiber Inserts for Angle Adjustment |
| Lenksupikendus | CUBE Performance Stem SLX, FPI-Link, 31.8mm |
| Lenks | CUBE Flat Race Bar Pro, 720mm |
| Käepidemed | ACID React Pro |
| Jooksud | ACID SLX 25, 32/32 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Esiratas | Schwalbe Racing Ray, Addix Performance, Kevlar, 2.25 |
| Tagaratas | Schwalbe Racing Ralph, Addix Performance, Kevlar, 2.25 |
| Sadul | ACID Venec Lite |
| Sadulapoststik | CUBE Performance Post, 27.2mm |
| Värv | lucidlilac´n´black |
| Kaal | 12,5 kg |
| Tootekood | 145110 |