| Raam | C:62® Advanced Twin Mold, Internal Cable Routing, Flat Mount Disc, Fender/Rack & Kickstand Option, 12x142mm, AXH |
|---|---|
| Suurus | Classic: 50cm, 53cm, 56cm, 59cm, 61cm |
| Kahvel | CUBE TS Disc, Full Carbon, Taper, Flat Mount, 12x100mm |
| Pidurid | Magura MT4, Flat Mount, Hydr. Disc Brake (160/160) |
| Tagavahetaja | Sram Rival XPLR AXS E1, 13-Speed |
| Lingid | Sram AXS™ Pod Ultimate Controller |
| Keskjooks | Sram DUB Road Wide, Pressfit |
| Vändad | Sram Rival E1 XPLR, DUB Wide, 40T |
| Kassett | SRAM XPLR XG-1351, 10-46T |
| Lenksupikendus | Newmen Evolution SL 318.4, 31.8mm |
| Lenks | CUBE Flat Race Bar, 660mm |
| Käepidemed | ACID Travel |
| Jooksud | Newmen Performance X.R.25, 28/28 Spokes, 12x100mm / 12x142mm, Tubeless Ready |
| Kummid | Schwalbe G-One Allround, Kevlar, 45-622 |
| Sadul | ACID Nuance Pro |
| Sadulapoststik | Newmen Advanced, Carbon, 27.2mm |
| Värv | greensmoothie´n´green |
| Kaal | 8,8 kg |
| Tootekood | 156500 |