| Raam | HPA Ultralight, Advanced Hydroform, Triple Butted, ETC 4-Link |
|---|---|
| Suurus | XS, S |
| Kahvel | SR Suntour XCR32 LO-R Air, Tapered, 15x110mm, 120mm |
| Tagumine amort | SR Suntour Edge R 190x45mm |
| Tagumine amort hardware | Top: 40x8mm, Bottom: 22x8mm |
| Pidurid | Shimano BR-MT200, Hydr. Disc Brake (180/180) |
| Tagavahetaja | Shimano Cues RD-U6000-GS, 11-Speed |
| Lingid | Shimano Cues SL-U6000, Rapidfire Plus |
| Keskjooks | Shimano BB-MT500PA, 92mm Pressfit |
| Vändad | Shimano Cues FC-U6000-1, 32T |
| Kassett | Shimano Cues CS-LG400, 11-50T |
| Kett | KMC xGlide |
| Kaelakausid | VP Tapered, Top Zero-Stack 1 1/8″ (OD 44mm), Bottom Zero-Stack 1 1/2″ (OD 56mm) |
| Lenksupikendus | CUBE Performance Stem SLX, 31.8mm |
| Lenks | CUBE Rise Trail Bar, 760mm |
| Käepidemed | ACID Disrupt, Soft Compound |
| Jooksud | ACID Pro 25, 32/32 Spokes, 15x110mm/12x148mm, Tubeless Ready |
| Kummid | Schwalbe Nobby Nic, Addix Performance, Kevlar, 2.4 |
| Sadul | ACID Venec Lite |
| Sadulapoststik | CUBE Performance Post, 31.6mm |
| Värv | actionteam |
| Kaal | 15,0 kg |
| Tootekood | 852600 |
| Srp* | 1899 EUR |