| Raam | C:62® Advanced Twin Mold Technology, Internal Cable Routing, Integrated Sadulapost Clamp, Flat Mount Disc, AXH, 12x142mm |
|---|---|
| Suurus | 50cm, 53cm, 56cm, 58cm, 61cm |
| Rigid Kahvel | CUBE Cross Race Disc C:68X® Technology, Integrated Cable Routing, Flat Mount Disc |
| Shift/ brake levers | Shimano 105 Di2 ST-R7170 |
| Pidurid | Shimano 105 BR-R7170, Hydr. Disc Brake, Flat Mount (160/160) |
| Tagavahetaja | Shimano 105 Di2 RD-R7150-DGS, 12-Speed, Electronic Shifting System |
| Esivahetaja | Shimano 105 Di2 FD-R7150F |
| Keskjooks | Shimano SM-BB71-41B, 86mm Pressfit |
| Vändad | Rotor Vegast BC2, 46x36T |
| Kassett | Shimano CS-R7101, 11-34T |
| Kett | Shimano CN-M6100 |
| Kaelakausid | ACROS, Top Integrated 1 1/2″ w/ Integrated Cable Routing, Bottom Integrated 1 1/4″ |
| Lenksupikendus | CUBE Aero Stem w/ Cable Routing |
| Lenks | CUBE Compact Race Bar |
| Lenks tape | ACID Bartape RC 2.5 |
| Jooksud | CUBE OR 2.5, 28/28 Spokes, 12x100mm/12x142mm |
| Kummid | Schwalbe X-One Allround, PerfL, Kevlar, 33-622 |
| Sadul | ACID Nuance Pro |
| Sadulapoststik | Newmen Evolution, 27.2mm |
| Värv | carbon´n´orange |
| Kaal | 8,9 kg |
| Tootekood | 832100 |
| Srp* | 2999 EUR |